Kommunestyret 2011 - 2015

Kommunestyret i perioden 2011 - 2015 er samansett slik:

 

Høgre
Namn Telefon E-postadresse
Noralv Distad - Ordførar 57 63 29 29/959 84 638 noralv.distad@aurland.kommune.no
Monica Finden                      958 62 520 mfinden@privat.alb.no
Johannes Dalsbotten 957 80 530 johannes@aur-rekn.no
Arne Sunde 975 06 773 aolivesu@online.no
Jannet Aksnes                                  951 59 947 jannet@vatnahalsen.com

 

Arbeiderpartiet
Namn Telefon E-post
Therese Turlid

 476 23 851               

 tturlid@hotmail.no
Erling Monrad Nesbø - Varaordførar      908 63 776  emnesbo@online.no
Per Are Flåm  916 50 323  paf@baneservice.no
Anita Lærum  950 67 289  anita.lerum@aurland.kommune.no

 

Venstre
Namn Telefon                     E-post
Terje Horvei                                       93449683 terje.horvei@aurland.kommune.no
Kristine Grønner Ohnstad 91803942 kristine@haugengardsmat.no


 

Senterpartiet
Namn  Telefon E-post
Audhild Rogdo 95172548 audhild.rogdo@sfj.no
Ingrid Steine Bortne 48250306 ingridb@yahoo.no
Marianne Holme   marianneholme@hotmail.com
Sturle Ryum  97518611

sturler@hotmail.com

Svein Tufte  

svein@borgen-gard.no


 

Miljøpartiet Dei Grøne
Namn Telefon                  E-post

Monica Gjesdal Larsen
  

                  monica.gjesdal.larsen@gmail.com

 

Sakspapir
Sakspapir til kommunestyremøte kan du lese ved å klikke på aktuell møtedato. Vedtak vert påført sakspapira etter at møtet er gjennomført. (vert synleg dagen etter at sakspapir er ferdigstilt i systemet)

Møte i kommunestyret valperioden 2011 -2015

2015
Møte 12. februar 2015
Møte 19.mars 2015
Møte 23.april 2015
Møte 21.mai 2015
Møte 18.juni 2015
Møte 3.september 2015
Møte 1.oktober 2015

 

2014
Møte 6. februar 2014
Møte 20. mars 2014
Møte 24. april 2014
Møte 22 mai 2014
Møte 19. juli 2014
Møte 18. september 2014
Møte 30. oktober 2014 - avlyst grunna flaumen i Flåm 28.oktober 2014.
Møte 20. november 2014
Møte 18. desember 2014

2013
Møte 07.februar 2013
Møte 07.mars 2013
Møte 02.mai 2013
Møte 20. juni 2013
Møte 12. september 2013

Møte 21. november 2013
Møte 19. desember 2013

2012
Møte 2.februar
Ekstramøte 26.mars
Møte 19. april
Møte 24.mai
Møte 14.juni
Møte 6. september
Møte 18. oktober
Møte 15.november

Møte 13. desember

2011
Møte 6. oktober
Møte 20. oktober
Møte 24. november
Møte 15. desember

 

Tips ein ven Skriv ut

Relaterte artikler

Kontaktinformasjon

Politisk sekreteriat

Margunn Tolleshaug

Telefon: 57 63 29 35
Mobil:971 36 237

E-post:
Margunn Tolleshaug

Besøksadresse:
Rådhuset, Kommunetorget

Postadresse:
Aurland kommune
Vangen 1
5745 Aurland