Administrasjonsutval 2015 - 2019

02. november 2015
Namn Parti Telefon E-post
Administrasjonsutval 2015 - 2019
Leiv Jarle Bergheim, leiar Arbeidarpartiet 994 88 057 l-jar-b@online.no
Noralv Distad, nestleiar Høgre 57 63 29 29/959 84 638 noralv.distad@aurland.kommune.no
Anita Lærum Arbeidarpartiet 950 67 289 anita.lerum@aurland.kommune.no
Sturle Ryum Senterpartiet 975 18 611 sturler@hotmail.com
Monica Gjesdal Larsen Miljøpartiet Dei Grøne   monica.gjesdal.larsen@gmail.com

 

Les mer

Prosjekt- drifts- og eigedomsutval 2015 - 2019

02. november 2015
Namn Parti Telefon E-post
Prosjekt- drifts- og eigedomsutval 2015 - 2019
Johannes Dalsbotten, leiar Høgre 957 80 530 johannes@aur-rekn.no
Roar Vindedal, nestleiar Arbeidarpartiet 907 54 806 ro-vind@online.no
Eli Kristin Stave Arbeidarpartiet 952 57 825 ekstave@online.no
Katharine Kvam Senterpartiet 948 16 997 2.kvam@frisurf.no
Terje Horvei Venstre 934 49 683 terje.horvei@aurland.kommune.no

 

Les mer

Plan og utvikling 2015 - 2019

02. november 2015
Namn Parti Telefon E-post
Plan og utvikling 2015 - 2019
Per Are Flåm, leiar Arbeidarpartiet 916 50 323 paf@baneservice.no
Bjarne Petterson, nestleiar Høgre 979 82 277 bjarnes@trafikkskule.com

Bjørn Ebne
(for Ingeborg Indrelid, permisjon til 31.12.2017)

Høgre 901 40 418 bjoebn@online.no
Kristine Grønner Ohnstad Venstre 918 03 942 kristine@haugengardsmat.no
David Underdal
(frå 08.09.2016)
Senterpartiet 901 43 977 d.underdal@live.no 

 

Les mer

Utval for omsorg, oppvekst og kultur - 2015 - 2019

02. november 2015
Namn Parti Telefon E-post
Omsorg, oppvekst og kultur 2015 - 2019
Monica Finden, leiar Høgre 958 62 520 mfinden@privat.alb.no
Stian Eriksen Bjørnestad, nestleiar Arbeidarpartiet 948 23 636 seb@aev.no
Hege Loven Arbeidarpartiet 402 32 066 h_loven@hotmail.com
Bengt Erlend Skjerdal Senterpartiet 951 72 534 bengteskjerdal@hotmail.com
Johnny Steensen Venstre 901 58 142 taxi@visitgudvangen.com

 

Les mer

Hamnestyre 2015 - 2019

02. november 2015
Namn Parti Telefon E-post Personleg varamedlem
Hamnestyre 2015 - 2019
Noralv Distad, leiar Høgre

57632900/ 

959 84 638

noralv.distad@aurland.kommune.no Sigrid Tønnessen
Osvald Turlid, nestleiar Arbeidarpartiet 917 88 858 osvald.turlid@gmail.com Kjell Bøe Bjørgum
Marianne Holme Senterpartiet 905 12 978 marianneholme@hotmail.com Ivar-Bjarne Underdal
Anders Fretheim Miljøpartiet Dei Grøne 917 27 969 fretheimanders@gmail.com John Håland
Marit Berge Arbeidarpartiet 482 01 962 marit.berge@privat.alb.no Therese Turlid
Les mer

Fjellstyre 2015 - 2019

02. november 2015
Namn Telefon E-post Personleg varamedlem
 Fjellstyre 2015 - 2019
Erling I Nesbø 957 65 777 Enesb@online.no Arvid Gilje
Bjørn Ebne 901 40 418 bjoebne@online.no Alv Loven
Reidun Bøe Bjørgum 
(for Ingeborg Indrelid, permisjon til 31.12.2017)
979 82 233   Kjetil Lien Nilsen
May Britt Martinsen 918 53 312 maybritt.martinsen@aurland.kommune.no Sturle Ryum
John Håland 934 34 218 john.haaland@privat.alb.no Kristine Grønner Ohnstad

 

Les mer

Kontrollutvalet 2015 - 2019

02. november 2015
Namn Parti Telefon E-post Personleg varamedlem
Kontrollutvalet 2015 - 2019
Olav Ellingsen, leiar Senterpartiet     Trygve Skjerdal
Gøril Tveiten Lie, nestleiar Miljøpartiet Dei Grøne     Astrid Ohnstad
Jonas Ure Hylland Høgre     Kjell Nordgulen

 

Les mer

Kontaktinformasjon

Politisk sekreteriat

Margunn Tolleshaug

Telefon: 57 63 29 35
Mobil:971 36 237

E-post:
Margunn Tolleshaug

Besøksadresse:
Rådhuset, Kommunetorget

Postadresse:
Aurland kommune
Vangen 1
5745 Aurland